Kontakt z nami

Niniejsza strona jest własnością firmy Human and nutrition Sp. z o.o. Staramy się dostarczać naszym użytkownikom aktualne i przydatne informacje.
Nazwa firmy: Human and nutrition Sp. z o.o.
Adres prawny: Skargi Piotra 10, 41-912 Zgierz, Polska
E-mail: [email protected]
Telefon: +48622753259
Dyrektor Zarządzający: Daria Bednarska
Numer rejestracyjny: 3025 93020
Nazwa organu rejestrującego: Spółdzielnia Mazur
Adres organu rejestrującego: Fredry Aleksandra 59A/44, 52-417 Stalowa Wola, Polska

Odpowiedzialność za treść:
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść linków do stron internetowych osób trzecich, które mogą być dostępne na naszej stronie internetowej. Cała odpowiedzialność za treść takich linków spoczywa na ich właścicielach. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, bezpośrednie lub pośrednie, wynikające z wykorzystania informacji zawartych na naszej stronie.

Prawa autorskie:
Wszystkie materiały na naszej stronie internetowej, w tym tekst, obrazy, grafika, projekt i oprogramowanie są chronione prawem autorskim. Ich wykorzystywanie lub rozpowszechnianie bez zgody właściciela praw autorskich jest zabronione.

Informacje kontaktowe:
W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących naszej strony internetowej lub naszej firmy, prosimy o kontakt za pomocą danych kontaktowych wymienionych powyżej.

Polityka prywatności:
Szanujemy prywatność użytkowników i chronimy ich dane osobowe. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.